Logo 1826 fotoštúdio

Portfólio

Galéria

Nazrite do galérie

lubo
O mne

Ľubomír Gregušiak

Dedo kedysi fotografoval a Ľubovi sa to vždy páčilo. Sám k tomu privoňal, keď sa začal potápať a svoje podmorské zážitky si chcel zdokumentovať. Zatiaľ nič vážne, asi tak, ako keď si ty cvakneš mobilom dúhu, alebo panorámu z turistiky na Hrebienku. Okrem toho mu čas zaberala rodina, práca na
viacerých frontoch, motorky… Všetkému sa venoval naplno a najlepšie ako vedel.Potom do jeho vlaku nastúpila rakovina a chcela ho pribrzdiť. Dvakrát. A čo urobil Ľubo? To, čo robil aj dovtedy. Pridal. Hoci bol nútený niektoré svoje aktivity obmedziť, hľadal nové, ktoré by ho napĺňali. A niekedy v tom čase si spomenul na fotoaparát. Oprášil ho a začal fotografovať. Tento raz však po svojom – vytrvalo, naplno a dravo. Keď sa do niečoho Ľubo Gregušiak zahryzne, nikdy sa neuspokojí s omrvinkami. Tak je to aj s fotografovaním. Zhruba počas dvoch rokov sa mu podarilo učiť sa od tých najlepších. Absolvoval rôzne kurzy doma i v zahraničí, odkrajoval si veľké sústa a jeho obzory sa rýchlo rozširovali. Jeho megalomanstvo a perfekcionizmus sa prejavili aj tu, a tak k fotoaparátu postupne pribúdajú nové
objektívy, profesionálna technika, tlačiarne a ako inak fotoštúdio. Ľubo Gregušiak vybudoval 1826 Photo studio, kde pracuje s profi tímom. Tak, ako je náročný na seba, vyžaduje maximum aj od ostatných, čo dýcha zo všetkých jeho doterajších projektov. Verí, že úspech sa ukrýva za schopnosťou robiť aj obyčajné veci mimoriadne dobre a preto má chuť neustále sa zdokonaľovať. Každé ráno sa poďakuje za rodinu a život a postaví sa novému dňu čelom. Vo fotografovaní vidí možnosť niečo hodnotné po sebe zanechať. Niečo, čo sa zachová pre každého, kto sa odváži prekonať svoje limity. Páči sa mu búrať predsudky a dokazovať tým, čo vidia len jeden uhol, že existuje minimálne desať ďalších. Fotografovaniu sa hovorí aj písanie svetlom a aj tam, kde je momentálne zamračené, vám Ľubo Gregušiak ukáže slnko.

Klienti
Aby sme ich zopár spomenuli...
Jana Sabolová
Jana Sabolová
Klient
Zobraziť viac
S prácou Ľuboša Gregušiaka som bola nadmieru spokojná. Profesionálny prístup od začiatku do konca.
Lucka Marová
Lucka Marová
Klient
Zobraziť viac
Ľubošov talent a vášeň pre fotografiu sa prejavujú v každej snímke. Svojím prístupom vytvoril pohodlnú atmosféru, v ktorej som sa cítila prirodzene a pohodlne. Výsledné fotografie sú nielen krásne, ale aj výrazné.
Peter Huraj
Peter Huraj
Klient
Zobraziť viac
Nezabudnuteľný fotografický zážitok..Ľuboš Gregušiak má dar zachytiť krásu každého okamihu. Jeho kreativita a cit pre detail sú ako by som povedal "out of this world".
Kde sídlime?

Prešovská 1, Sabinov (budova pošty)

Sme ONLINE
Napíšte nám

1826

Foto